Nominace na Oskara

19. října 2008 v 22:16 | Zahrádka |  HC Kobra
Ti, kteří z vás chodí na zápasy Kobry snad ani nemusí číst dále. Titulek jim postačí k tomu, aby si domysleli, co bude následovat.

V sobotu se utkala Kobra (pořadí 7/7) s Comet Praha (6/7). Při pohledu na první třetinu se zdál být zápas naprosto jasný. Kobra měla převahu a to nejen početní! Teď se podržte, ale sešlo se jich na zápas 16!!! Netuším, kde ty hráče vzali (někteří měli své číslo na zádech vylepené hnědou balící lepící páskou, která, světe div se, se v průběhu zápasu ztrácela), ale přečíslení nad soupeřem, jenž byl vděčný za plné 2 pětky a ani o chlup víc bylo jednoznačné. To ovšem nic neměnilo na stylu hry Kobry. Ta již od první třetiny dokázala využívat k odpočinku nejen svoji střídací lavici, ale i trestnou. Přesto skončila první třetina ve prospěch Kobry 1:0 a nic jí nebránílo tento zápas dotáhnout do vítězného konce...
Až na jedno. Lépe řečeno na jednoho. Ano a znalí již tuší, že se jedná o naši filmovou hvězdu Ondřeje Šimka aliaz Šiminni s Nr. 17! Jeho herecké výkony jsou zápas od zápasu lepší a lepší. Již od počátku druhé třetiny jsme nemohli si nevšimnout jeho tradičních slovních útoků na rozhodčí, jimž v těchto chvílích jejich roli opravdu nezávidím. Naopak obdivuji jejich toleranci a trpělivost, neboť našeho umělce za celých 60minut čistého času neposlali ani na vteřinu k nedobrovolnému odpočinku. To ale nebylo vše. Je vidět, že prázdniny tomuto nadějnému pozičnímu hráči opravdu prospěli. Jeho dres se neustále třpytil krystalky ledu po jeho nádherných kotoulech, které následovali po jeho nájezdu na soupeřovu hokejku a končili trestnými minutami soupeře! Tento Ondřejův výkon je hoden filmového scénáře, jenž by rozhodně nechyběl na nominacích Oskara.
I přes tyto efektní kousky se snaha Kobry zvítězit přečíslením soupeře nejen na střídačce, ale i na ledě stejně minula účinkem. Zápas po regulerním hracím čase skončil 2:2 a řada diváků by jej hodnotila jako nezasloužený bod pro Kobru.

Bravo Ondřeji a příště mysli na to, že přebor není o Tvé slovní a fyzické akrobacii, ale o hokeji!

Váš
Zahrádka

PS: Kdybych se v následujících dnech stal nedostupným, kontaktujte, prosím, JIPky v okolí Ruzyně či Bohnic a ptejte se na můj zdravotní stav. Květinové dary přijímám, bomboniéry nikoliv. Pravděpodobně budu na krupicové kaši s brčkem...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 milano milano | Web | 20. října 2008 v 1:13

ty vole ,to už mají jako asi 2 body ,jo ?sestoupit ještě nemůžou ,rybník není ještě zmrzlej :)

jo a kytky nenosím a čokoládu raději sním ,tak se snaž aby jsi se tam nedostal ,protože já bych zatebou nepřišel :)

2 Zahrádka Zahrádka | Web | 21. října 2008 v 12:13

Jo, přesně tak. doslova a do písmene si vyřvali 2 body :-)

3 siminni siminni | E-mail | 21. října 2008 v 13:22

Bukvice...hráli jsme s Cormoranem... né s Cometem...

4 siminni siminni | E-mail | 21. října 2008 v 13:23

já přijdu...na tu JIPku...a udělám ti tam krásnou zahrádku :)

5 Zahrádka Zahrádka | Web | 21. října 2008 v 13:34

To ovšem měmí situaci. Chceš snad tím říct, 6e Tvé divadelní kousky byly s Cormoranem oprávněné?? :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama